Blog
Niecodziennik
Nathanel.
Nathanel. Zwykły człowiek, jak wszyscy
5 obserwujących 29 notek 190117 odsłon
Nathanel., 11 stycznia 2017 r.

Trump jest wielki - potraktował CNN jak śmieci

665 2 0 A A A

CNN podał we wtorek informację o tym, że w zeszłym tygodniu szefowie agencji wywiadowczych USA powiedzieli Trumpowi o niezweryfikowanym raporcie na temat kompromitujących go materiałów, jakie rzekomo zbiera Rosja. Także Buzzfeed obszernie o tym informował i opublikował w całości ów raport.

Akurat ogladałem ta stacje w momencie gdy w czasie szczytowej oglądalności, przed przemówieniem Obamy zrobiła z oszczerstwa "Breaking News" tak aby paszkwil dotarł do jak największej ilości widzów. Obrzydliwość komuszych politruków. To nawet Goebbels nic takiego by nie zrobił.

Donald Trump, który wystąpił w środę na konferencji prasowej, nie zgodził się na zadanie pytania przez reportera telewizji CNN. Nazwał tę telewizję "oszukańczymi wiadomościami" (fake news), a portal Buzzfeed "żałosną stertą śmieci".

 


Gdy w środę reporter CNN Jim Acosta po raz kolejny próbował zadać Trumpowi pytanie, prezydent elekt powiedział mu: "Nie ty, nie ty. Twoja organizacja jest okropna, nie zamierzam pozwolić ci zadać pytania".

Acosta zareagował słowami: "Panie prezydencie elekcie, to niestosowne". W telewizji CNN powiedział później, że rzecznik Trumpa, Sean Spicer, zagroził, że każe go wyrzucić z sali, jeśli będzie nadal próbował zadać pytanie.

Po konferencji Trumpa CNN zapewniła w oświadczeniu, że jej relacja była wyważona i udokumentowana i zdecydowanie różniła się od opublikowania przez Buzzfeed niezweryfikowanego raportu. Jak wspomniałem oglądałem CNN w tym momencie i stwierdzam że ci zaprzańcy łżą bardziej perfidnie niż PO i partia po kropce łącznie

Prezydent elekt zdecydowanie odrzucił doniesienia o zbieraniu przez Rosję kompromitujących go materiałów. Uznał je za "fałszywe doniesienia" sfabrykowane przez "chorych ludzi".

 Portal Buzzfeed Trump nazwał "żałosną stertą śmieci" i zagroził mu "konsekwencjami".

Tekst z portalu : http://malydziennik.pl

 


Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Tematy w dziale Polityka